Bytový dom - Pri rybníku
Projekt bytového domu situovaný v jestvujúcej zástavbe v Žiline.
Bytový dom - Pri Rybníku
Projekt bytového domu situovaný v jestvujúcej zástavbe v Žiline.

 

32

Bytov

 
4

Poschodia

 
38

Parkovacích miest

 

 

 

 

 

 

 

Popis projektu

Projekt bytového domu je situovaný v jestvujúcej zástavbe mesta Žilina s vynikajúcou dostupnosťou, nech sa už vyberiete kamkoľvek. Každý byt je vybavený priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, kúpeľňou a premyslenou architektúrou. K dispozícii je dostatočný počet parkovacích miest vedľa domu.

Nový bytový dom vyrastie do výšky štyroch nadzemných podlaží. Prvé nadzemné podlažie budú tvoriť jednoizbové byty a priestor na pivnice prislúchajúce k jednotlivým bytom. Na vyšších podlažiach sa budú nachádzať rôzne dvojizbové byty.

Na každom poschodí sa bude nachádzať 8 bytových jednotiek so schodiskami v jednotlivých sekciách. Byty situované na vyšších poschodiach disponujú balkónom s výmerou nad 3 m2. K bytom prislúcha aj pivnica nachádzajúca sa na prvom nadzemnom podlaží. Vynikajúca lokalita v tichej štvrti s bohatou zeleňou je základným predpokladom pre pohodlné bývanie pre každého.

 

 

 

Popis lokality

Projekt bytového domu Pri rybníku bude realizovaný v strategickej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Bohatá zeleň v okolí projektu ponúka budúcim obyvateľom možnosť bývania v krásnom prostredí a zároveň v blízkosti mesta Žilina. Výsledkom projektu bude moderné a komfortné bývanie v Žiline, ktoré spĺňa aj predstavy náročnejšieho klienta.

 

 

 

 

 

Očami developera

Nad konceptom projektu bytového domu Pri rybníku strávil celý realizačný tím mnoho hodín. Od premysleného nákupu pozemku až do nakreslenia množstva variantov na zrealizovanie výzvy, ako čo najefektívnejšie využiť priestor, ktorý daný pozemok ponúkal. Jediným cieľom bolo postaviť moderný bytový dom, ktorý bude svojim obyvateľom prinášať dostatočný komfort, či už ide o mladú začínajúcu rodinu, rodinu s deťmi alebo úspešného podnikateľa.

Projekt sme postavili po premyslenom výbere lokality s vynikajúcou dostupnosťou, občianskou vybavenosťou a zaujímavým prostredím. Veríme, že ponúkame koncept, ktorý spĺňa vo všetkých smeroch potreby súčasnej doby.


 

PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ
Na čísle +421 948 900 009 alebo pomocou formulára.
Mám záujem o:
Meno:
Priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia